Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Arkadia na Filipinach w “Fenomenie”!

19692501_1473114769378598_65206964_nZapraszamy serdecznie we wtorek, 1 sierpnia, o godz.18.00 do kina “Fenomen” na spotkanie podróżnicze z Tomaszem Kosińskim, zatytułowane “Arkadia na Filipinach, czyli jak realizować swoje marzenia”.

Wstęp wolny!

Projekt „Arkadia na Filipinach” jest realizowany przez grupę Polaków, którzy zdecydowali się przeprowadzić na Filipiny w marcu 2017 roku. Obecnie dzierżawią tam działkę przy rajskiej plaży na wyspie Palawan, koło Podziemnej Rzeki Puerto Princesa – jednego z 7 Światowych Cudów Natury. Wybudowali swoje pierwsze domki w tradycyjnym stylu i powoli zaczynają zagospodarowywać całą działkę.

Tomasz Kosiński i Asia Klich opowiedzą o ich pomyśle, życiu na Filipinach, pokażą wiele zdjęć i filmów oraz odpowiedzą na Wasze pytania. Mają także propozycję budowy podobnych domków dla innych zainteresowanych takim rozwiązaniem.

W sierpniu znów wracają na Filipiny na dłużej, więc jest to okazja, by poznać ich osobiście i porozmawiać o tym jak realizować swoje marzenia.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na Facebook: Arkadia – Filipiny lub bezpośrednio dzwoniąc do Tomka pod numer tel. 504 298 333.

Do zobaczenia w kinie!

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 3