Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Gry bez prądu w niedzielę pod patronatem gry Tytus, Romek i A`Tomek

gry_bez_pradu_11zaprasza na dzień z grami planszowymi. Wstęp wolny od godziny 9.00 do 15.00. Rywalizacja przy stole to ciekawa propozycja na spędzenie niedzieli w muzeum.
Spotkanie odbędzie się pod patronatem gry Tytus, Romek i A`Tomek, wydanej przez Egmont. Autorem reguł gry jest Reiner Knizia, projektant setek planszówek. Jego W najbliższą niedzielę (15.11.2015 r.) Muzeum Zabawek i Zabawy gry cenione są ze względu na jasne i logiczne zasady. Ilustracje powstały na podstawie komiksu stworzonego przez Henryka Jerzego Chmielewskiego, czyli „Papcia Chmiela”. Każdy z graczy stara się stworzyć jak najciekawsze komiksy z udziałem bohaterów, stworów i pojazdów. Gra jest przeznaczona jest dla osób powyżej 8 lat.
Dla starszych bardziej wymagających graczy przygotowano pokazy systemu bitewnego Malifaux. Poprzez fantastyczne figurki gracze prowadzą bitwy na makiecie miasta. Klimat rozgrywki przypomina senne koszmary, w związku z tym modele wyglądają bardzo efektownie.
Oczywiście dostępne będą też inne tytułu i pracownicy muzeum pomogą dobrać propozycję do zainteresowań.
Muzeum czeka na uczestników w wieku od 6 do 99 lat.
Gry bez prądu
Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy
Start godz. 9.00
Koniec godz. 15.00
Wstęp wolny

Czytamy dzieciom

Muzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji “Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 14.11.2015 od godziny 10.00.

Na spotkaniu goście usłyszą historie związane z misiami. Zbliża się Światowy Dzień Misia, w związku z tym głośne czytanie dzieciom będzie zapowiadało misiowe święto, które obchodzimy 25 listopada. Gościom odczytane zostaną fragmenty Marzenia małego misia Gillian Lobel, Stary, zielony miś Marii Kownackiej oraz wiersz Czesława Janczarskiego Naprawimy misia. Organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami oraz słodki poczęstunek dla wszystkich sympatyków pluszowych misów, którzy będą uczestniczyli w głośnym czytaniu.

Miejsce: Kawka Zabawka – Muzeum Zabawek i Zabawy
Sobota 14.11.2015
Godz. 10.00
Wstęp wolny

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 3