Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA – NOWOŚCI

podatek„Podatek od miłości” PREMIERA 26 STYCZNIA!
Kim tak naprawdę jest Marian? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara. Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?
Produkcja: Polska , 2018 czas trwania: 113 min. reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk, scenariusz: Piotr Bronowski, Katarzyna Krzysztopik, obsada: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Michał Czernecki, Magdalena Różczka
Ceny biletów: 16 zł. normalny, 14 zł. ulgowy, Ulgowy wtorek – wszystkie bilety 14 zł.

„NAJLEPSZE POLSKIE 30′”
W KINIE OD 26 STYCZNIA!
Co zwykle robisz w 30 minut? Możesz przeczytać gazetę, zrobić zakupy, ugotować obiad, przebiec 5 km… A czasem 30 minut wystarczy, by opowiedzieć niesamowitą historię, która zostanie z tobą na zawsze! Przed nami trzy świetne trzydziestki: objawienie tegorocznego festiwalu Cannes, młoda i piekielnie utalentowana Aleksandra Terpińska i jej „Najpiękniejsze fajerwerki ever“, rewelacyjny Grzegorz Damięcki w „60 kilo niczego“ Piotra Domalewskiego, reżysera najlepszego polskiego filmu 2017 roku, Cichej nocy oraz „Amerykański sen“, który pokochali widzowie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, wyróżniając go Nagrodą Publiczności.
„Najpiękniejsze fajerwerki ever“ – Jeden dzień z beztroskiego życia trójki młodych przyjaciół, którzy w obliczu konfliktu zbrojnego w ich kraju, muszą zmienić swoje plany na przyszłość.
„60 kilo niczego“ – Zimny poranek w odkrywkowej kopalni kruszców. Krzysztof zaczyna swój pierwszy dzień pracy na stanowisku kierownika. Żeby przetrwać w środowisku pracowników fizycznych, do którego wyraźnie nie pasuje, zamierza trzymać dyscyplinę twardą ręką.
„Amerykański sen“ – Głuchołazy – niewielkie miasto, które w latach dziewięćdziesiątych tętniło życiem, obecnie wymiera. W miasteczku panuje duże bezrobocie, a część mieszkańców wyjechała. W tym miejscu bez perspektyw nastoletni Szymon postanawia spełnić swoje wielkie marzenie. Chce zostać zapaśnikiem amerykańskiego wrestlingu!
Produkcja: Polska, czas trwania: 81 min., reżyseria: Aleksandra Terpińska, Piotr Domalewski, Marek Skrzecz, obsada: Justyna Wasilewska, Piotr Polak, Malwina Buss, Grzegorz Damięcki, Andrzej Grabowski, Tomasz Schuchardt

„GNOMY ROZRABIAJĄ”
PREMIERA 26 STYCZNIA !!!
Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!
Produkcja: Kanada , 2017 , czas trwania: 89 min. , reżyseria: Peter Lepeniotis

„NOWE OBLICZE GREYA”
PREMIERA 9 LUTEGO!
BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY. ZAPRASZAMY DO KASY KINA LUB ONLINE!
OD 9 LUTEGO SEANSE W GODZINACH 13:45, 16:00, 18:15, 20:30
Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.
Produkcja: USA , 2018,  reżyseria: James Foley, scenariusz: Niall Leonard, obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Rita Ora, Luke Grimes, Arielle Kebbel

„PLAN B” PREMIERA 2 LUTEGO !!!
Film o miłości – pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!
PLAN B – TO DOSKONAŁY PLAN NA WALENTYNKI!!!
Produkcja: Polska , 2017, 85 min. , reżyseria: Kinga Dębska, scenariusz: Karolina Szablewska ,
obsada: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszyk

www.kinomoskwa.pl tel. 41 34 337 34, 519 173 873

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 5