Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Kino MOSKWA zaprasza

ciemniejsza str greya„CIEMNIEJSZA STRONA GREYA”
Druga część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…
produkcja: USA , 2017 czas trwania: 115 min. reżyseria: James Foley, obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eloise Mumford, Max Martini, Victor Rasuk, Eric Johnson, Luke Grimes, Bella Heathcote

PREMIERA 10 LUTEGO – BILETY 16,00!
W terminie 10-16.02.2017 projekcje w godz:
13:00, 15:30, 18:00 i 20:30
14 LUTY WALENTYNKI – ZAPRASZAMY DO KINA :)

„ZERWANY KŁOS” – W KINIE OD 17 LUTEGO
Godziny projekcji :
Sala Moskwa: godz. 13:30 tylko 17, 20, 23 luty
Sala Studyjna: godz.12:00 dnia 17, 20, 21, 23 luty
godz. 16:15 dnia 18 i 19 luty
godz. 18:15 od 17 do 23 lutego
Historia błogosławionej Karoliny Kózkówny
Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina.
Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki?
Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.
Produkcja: Polska , 2017 , czas trwania: 95 min. , reżyseria: Witold Ludwig, obsada: Aleksandra Hejda, Magdalena Michalik, Dariusz Kowalski, Witold Bieliński, Paweł Tchórzelski

„LA LA LAND” – W KINIE OD 24 LUTEGO
Najnowszy film Damiena Chazelle’a nie ma sobie równych. Historyczny zwycięzca Złotych Globów (siedem nominacji=siedem nagród) zdobył właśnie 14. nominacji do Oscarów. Tym samym jest pierwszym filmem w historii, który dorównał rekordowi nominacji należącemu do „Titanica” ( w 1998 roku otrzymał 14. nominacji).
Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli – Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?
produkcja: USA, 2016; czas trwania: 126 min.; reżyseria i scenariusz: Damien Chazelle; obsada: Emma Stone, Ryan Gosling, John Legend.

„WYKLĘTY” – PREMIERA 10 MARCA 2017
PRZEDPREMIERA W KINIE MOSKWA DNIA
3 MARCA GODZ 18:30
ZAPRASZAMY CENA BILETU 16,00 ZŁ
“Wyklęty” to oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.
Film kręcono w Kielcach, Warszawie, Tokarni, Św. Katarzynie, Ameliówce, Ciekotach, Sielpi i Końskich (Polska).
Produkcja: Polska , 2017 , reżyseria: Konrad Łęcki, scenariusz: Konrad Łęcki
obsada: Wojciech Niemczyk, Marcin Kwaśny, Janusz Chabior, Robert Wrzosek,

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 1