Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

zbiórka pieniędzy dla Fundacji pomagającej aktorom

logo Fundacji JPG28 stycznia 2018 roku (niedziela) po spektaklu „Akademia Pani Beksy”, który rozpocznie się o godz. 11.00, Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji im. Darii Trafankowskiej, która od lat pomaga aktorom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

W 2007 roku Związek Zawodowy Aktorów Polskich powołał do życia Fundację im. Darii Trafankowskiej, organizację pożytku publicznego, której celem i misją jest udzielanie aktorom wszelkiej pomocy, zarówno materialnej i jak i niematerialnej w ratowaniu życia i zdrowia w sytuacji ich poważnego zagrożenia, a także w przypadku zdarzeń losowych i sytuacji kryzysowych wymagających szczególnego wsparcia.

Fundacja pomaga aktorom z całej Polski. Chroni prywatność swoich podopiecznych, nie wykorzystuje ich wizerunku w pozyskiwaniu środków. Stara się być dyskretna i szybka w działaniach. Podopieczni darzą Fundację ogromnym zaufaniem i czują się bezpieczni. Jednakże coraz trudniej jest pozyskiwać fundusze na realizacje celów statutowych, ponieważ potencjalni darczyńcy chcą wiedzieć, komu pomagają.

Obecnie Fundacja znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej.

POMÓŻMY FUNDACJI I JEJ PODOPIECZNYM!

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 8