Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

wyszczekani„WYSZCZEKANI”
W KINIE PRZEDPREMIEROWO OD 26 MAJA!
„WYSZCZEKANI” TO ŚWIETNA PROPOZYCJA NA DZIEŃ DZIECKA!
Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.
Produkcja: USA , 2018, czas trwania: 92min., reżyseria: Raja Gosnell, scenariusz: Max Botkin, Marc Hyman, obsada: Will Arnett, Ludacris, Natasha Lyonne, Jordin Sparks, Gabriel Iglesias.

„TULLY” -
W KINIE OD 25 MAJA!!
BYCIE MAMĄ TO NIEZŁA KOMEDIA! LAUREATKA OSCARA CHARLIZE THERON W FILMIE DLA WSZYSTKICH KOBIET, MATEK I SUPERBOHATEREK.
Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully… Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.
Produkcja: USA , 2018 czas trwania: 96 min. reżyseria: Jason Reitman, scenariusz: Diablo Cody, obsada: Charlize Theron, Mackenzie Davis, Ron Livingston, Mark Duplass.

„POZYCJA OBOWIĄZKOWA”
- W KINIE OD 25 MAJA!
Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale “Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…
Produkcja: USA , 2018 czas trwania: 110 min. reżyseria: Bill Holderman, scenariusz: Bill Holderman, Erin Simms, obsada: Jane Fonda, Diane Keaton, Don Johnson, Andy Garcia, Mary Steenburgen.

„ZIMNA WOJNA”-
W KINIE OD 8 CZERWCA!
Twórca „Zimnej wojny” Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 71. edycji festiwalu w Cannes.
Najnowsze dzieło Pawła Pawlikowskiego, zdobywcy Oscara za film „Ida”. Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem.
W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w „Zimnej wojnie” rozgrywają się latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.
Produkcja: Francja, Polska, Wielka Brytania, 2018, czas trwania: 85 min., reżyseria: Paweł Pawlikowski, scenariusz: Paweł Pawlikowski, Janusz Głowacki, Piotr Borkowski, obsada: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza , Adam Woronowicz, Adam Ferency, Adam Szyszkowski.

„PARYŻ I DZIEWCZYNA” -
W KINIE OD 8 CZERWCA!
Film pokazywany w sekcji Un Certain Regard na MFF w Cannes 2017, gdzie otrzymał Złotą Kamerę za najlepszy debiut.
Paula właśnie zakończyła dziesięcioletni związek i jest na skraju załamania nerwowego.
Doszczętnie spłukana, w towarzystwie kota, który stanowi jej jedyny majątek, powraca do Paryża po długiej nieobecności. W trakcie poznawania różnych osób, które los stawia na jej drodze, bohaterka nabiera determinacji, aby zacząć wszystko od nowa – i tym razem wyłącznie na swoich zasadach.
Fantastyczny debiut Léonor Serraille wyróżnia się także niespotykanie feministycznym aspektem – od aktorki na pierwszym planie, przez reżyserkę i scenarzystkę w jednej osobie, po kompozytorkę, kostiumolożkę czy montażystkę – ten film w całości zrealizowały kobiety!
Produkcja: Francja, Belgia , 2017, czas trwania: 97 min., reżyseria: Léonor Serraille, scenariusz: Léonor Serraille, obsada: Laetitia Dosch, Souleymane Seye Ndiaye, Grégoire Monsaingeon, Nathalie Richard

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 1