Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Spacer z pasją

Kielce 900x900Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach serdecznie zaprasza na „Spacer z pasją” – Spacerownik teatralny dla dzieci od lat 5, które zabierają na spacer dorosłych, w najbliższą niedzielę, tj. 13 maja 2018 roku o godz. 15.00.

Start: sprzed budynku Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, ul. Księdza Piotra Ściegiennego 2

Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc

Czas trwania – ok. 1,5 godziny

Zapraszamy na spacer po centrum Kielc, śladami ważnych dla Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” miejsc i wydarzeń, ale przede wszystkim śladami pełnych pasji i zaangażowania ludzi, którzy ponad 60 lat temu zapragnęli stworzyć w tym mieście teatr lalkowy.

Może uczestnicy spaceru przy okazji odkryją swoje własne pasje?

Spacerownik Teatralny to nie tylko chodzenie, słuchanie i oglądanie. To również oryginalne zadania do wykonania i teatralna zabawa, w której mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli.

„Spacer z pasją” poprowadzi aktorka teatru „Kubuś” – Ewa Lubacz.

Pomysłodawcą Spacerowników teatralnych jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Scenariusze Spacerowników teatralnych znajdują się na poświęconej projektowi stronie internetowej: www.spacerownikteatralny.pl

Dokładne plany tras są tam uzupełnione dodatkowymi informacjami i ciekawostkami dotyczącymi teatralnych twórców. Pośród nich znajdują się autorskie trasy tematyczne, przygotowywane przez artystów i historyków teatru. Strona daje także możliwość stworzenia własnego, oryginalnego spaceru.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 2