Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

teatr Kubuś w BTL i Świętokrzyska Akademia Bezpieczeństwa

JasnoCiemno 02Gościnne występy teatru „Kubuś” w Białostockim Teatrze Lalek

„Jasno/Ciemno” – spektakl Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”, skierowany do najmłodszych dzieci w wieku od 1 do 5 lat, jest wysoko oceniany nie tylko przez widzów, ale również przez krytyków i znawców teatru. Pokazujemy go na festiwalach (w tym roku wziął już udział w 34 Małych Warszawskich Spotkaniach Teatralnych i V Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy „Maskarada” w Rzeszowie) i gościnnych występach. 10 i 11 maja 2014 roku zaprezentujemy go czterokrotnie publiczności Białostockiego Teatru Lalek – jednej z najstarszych i najlepszych scen lalkowych w Polsce.

Świętokrzyska Akademia Bezpieczeństwa

W najbliższą niedzielę, tj. 11 maja 2014 roku w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” kolejna porcja dobrych rad od Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty w ramach Świętokrzyskiej Akademii Bezpieczeństwa po spektaklu „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce” (cena biletu na spektakl – 16 zł), który rozpocznie się o godz. 11.00. Warsztaty organizujemy wspólnie z naszymi partnerami: Komendą Miejską Policji w Kielcach i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Kielcach.

Dla każdego dziecka drobny upominek!

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6