Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

10 CZERWCA GODZ. 17:00

Targi Kielce zapraszają do Kina Moskwa na pokaz filmów “Faust” (2011, 134′) oraz “Frankofonia” (2015, 90′) w reżyserii Aleksandra Sokurowa, tegorocznego laureata Medalu Per Artem Ad Deum.
WSTĘP NA POKAZ BEZPŁATNY
Spotkanie z reżyserem odbędzie się 12 czerwca o godzinie 10:00 w Targach Kielce w ramach targów SACROEXPO. Szczegółowe informacje na www.sacroexpo.pl

„ZIMNA WOJNA”- PREMIERA !!!zimna wojna

Twórca „Zimnej wojny” Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 71. edycji festiwalu w Cannes !!!
Najnowsze dzieło Pawła Pawlikowskiego, zdobywcy Oscara za film „Ida”. Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem.
W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w „Zimnej wojnie” rozgrywają się latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.
Produkcja: Francja, Polska, Wielka Brytania, 2018, czas trwania: 85 min., reżyseria: Paweł Pawlikowski, scenariusz: Paweł Pawlikowski, Janusz Głowacki, Piotr Borkowski, obsada: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza , Adam Woronowicz, Adam Ferency, Adam Szyszkowski.

17 CZERWCA GODZ.: 16:00
NIEDZIELA U ANDRZEJA – POKAZ FILMU
“ZIMNA WOJNA” BILETY W CENIE 12 ZŁ

„NASZE NAJLEPSZE WESELE” -
W KINIE OD 8 CZERWCA!
Film twórców „Nietykalnych” oraz „Samby”
Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierre’a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Max zrobi wszystko, by wielka impreza odniosła równie wielki sukces. Niestety, seria nieprzewidzianych zdarzeń wywraca misterny plan do góry nogami, a wesele marzeń z godziny na godzinę zamienia się w katastrofę stulecia. Czy Max i jego ludzie zdołają opanować sytuację, zanim będzie za późno?
Produkcja: Francja , 2017, czas trwania: 117 min., reżyseria i scenariusz: Olivier Nakache, Eric Toledano, obsada: Jean-Pierre Bacri, Jean-Paul Rouve, Gilles Lellouche, Eye Haidara, Suzanne Clément.

„MUZYKANCI” -
W KINIE OD 22 CZERWCA!
Robin i jego przyjaciele marzą o wielkiej muzycznej karierze. Niestety nie zanosi się, aby to pragnienie miało się spełnić. Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy wyblakły gwiazdor popu próbuje wykorzystać ich do swojego powrotu na scenę. Młodzi nie mają jednak zamiaru łatwo mu się poddać. Muszą zdecydować, czy chcą pozostać wiernym sobie, czy w walce o swoją przyszłość pójść na skróty. Wzorem staje się dla nich Izzi, legenda rocka. Próba sił rozgrywa się w pięknych okolicznościach beskidzkiej przyrody (Zaolzie, Śląsk Cieszyński, Beskidy, Ostrawa) i towarzystwie ślicznych dziewczyn. Doskonały klimat filmu dopełnia rewelacyjna ścieżka muzyczna.
Produkcja: Czechy , 2017, czas trwania: 105 min., reżyseria: Dušan Rapoš , scenariusz: Petr Šiška , obsada: Patrik Děrgel, Michalina Olszańska, Pavel Kříž, Maroš Kramár, Sara Sandeva, Halina Mlynkova.

Ceny biletów: normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, ulgowy wtorek 14 zł.
www.kinomoskwa.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 5