Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Trening z Mistrzem Pamięci

PlakatMuzeum Zabawek i Zabawy zaprasza 15 września (sobota) o godzinie 12.00 na wyjątkowe zajęcia rodzinne z Tobiaszem Boralem, czyli pierwszym Polakiem na Mistrzostwach Świata Pamięci, zdobywcą 17 złotych medali Mistrzostw Polski Pamięci, dwukrotnym finalistą programu The Brain. Genialny Umysł oraz współautorem książki „Techniki zapamiętywania”.
Spotkanie odbędzie się w Aptece Wyobraźni (ul. A. Mickiewicza 1) o godzinie 12.00 i potrwa około 1,5 godziny. Koszt biletu to 5 zł od osoby. Bilety do zakupu w kasie Muzeum (pl. Wolności 2). Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży jak i dla dorosłych, dlatego warto przyjść całą rodziną i uczyć się poprzez zabawę.
W programie sobotniego spotkania m.in.: pokaz pamięci, test pamięci, podstawy zapamiętywania, metoda loci i ćwiczenia poprawiające koncentrację.
Muzeum Zabawek i Zabawy już po raz kolejny udowadnia, że Apteka Wyobraźni jest miejscem, w którym zabawa przeplata się z nauką, a wiedza nieodłącznie towarzyszy wyobraźni zarówno młodszym jak i starszym uczestnikom zajęć. Według Tobiasza Borala, to właśnie wyobraźnia odgrywa wielką rolę w procesie zapamiętywania, stąd trudno o lepsze miejsce do zajęć niż Apteka Wyobraźni Muzeum Zabawek i Zabawy.
Firma braci Boral, Best Brain skupia najlepszych ekspertów i trenerów pamięci, kreatywności oraz rozwoju umysłowego, którzy działają w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Częstochowie. Dzięki Muzeum Zabawek i Zabawy, na mapie Best Brain znalazły się również Kielce.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 1