Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA

grinchMIKOŁAJKI W KINIE – GRINCH OD 30 LISTOPADA!!!
Psotny, złośliwy zielony jak choinka Grinch tak bardzo, bardzo nie lubi Bożego Narodzenia, że postanawia je… ukraść. Ale Grinch to postać bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać.  Niech nie zwiedzie was jego pozorne ponuractwo – dzięki niemu salwy śmiechu w kinie gwarantowane. To zresztą nie tak, że nienawidzi świąt, co lubi deklarować, on tak naprawdę za nimi tęskni. Za ich atmosferą, za ich ciepłem. Taki właśnie jest Grinch – pod zielonym futrem i buzią w podkówkę kryje się wielkie i piękne serce. Ale o tym przekonacie się w kinach.„Grinch” zadebiutuje na wielkim ekranie już 30 listopada.
Produkcja: Chiny, USA; gatunek: animacja; 2018; 90′ , reż: Yarrow Cheney, Scott Mosier
„MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM”
Czy gwiazdor futbolu złamie kolejne serce? Co wyniknie z zakazanego romansu? Kto ucieknie sprzed ołtarza? I najważniejsze: czy Święty Mikołaj uwierzy w miłość?
Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
Produkcja: Polska , 2018, komedia romantyczna, reż: Michał Kwieciński, scenariusz: Jakub Wecsile
obsada: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Mateusz Damięcki, Aleksandra Adamska, Joanna Kulig
„BOHEMIAN RHAPSODY”
Nowy film Bohemian Rhapsody, z udziałem Ramiego Maleka w niesamowitej kreacji Freddiego Mercury’ego, przedstawia niezwykłą historię Queen, od korzeni zespołu stworzonego przez londyńskich studentów, po olśniewające szczyty międzynarodowej sławy, gdy wypełniali stadiony na całym świecie, łamiąc kolejne rekordy frekwencji podczas koncertów, jak w czasie legendarnego występu z 1985 r. w ramach Live Aid, oglądanego przez globalną publiczność 1,9 miliarda ludzi, zbierającego pieniądze na rzecz głodujących w Etiopii. Z biegiem lat staje się jasne, dlaczego zespół ma tak nieprzemijający urok.
Produkcja: Wielka Brytania, USA; gatunek: biograficzny, muzyczny; 2018; 140′, reż. Dexter Fletcher, Bryan Singer; scenariusz: Anthony McCarten; obsada: Aidan Gillen, Lucy Boynton, Rami Malek.
„7 UCZUĆ”
„7 uczuć” to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć Państwu przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było! Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja.
Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.
Produkcja: Polska; gatunek: dramat, komedia; 2018, 116 min.; reżyseria, scenariusz: Marek Koterski; obsada: Michał Koterski , Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Małgorzata Bogdańska.
„ETER” – WKRÓTCE W KINIE
Najnowszy film Krzysztofa Zanussiego!
Początek XX wieku, obrzeża Cesarstwa Rosyjskiego. Doktor podaje śmiertelną dawkę eteru młodej kobiecie, którą pragnie uwieść. Ucieka. Znajduje zatrudnienie w austriacko-węgierskiej twierdzy, gdzie kontynuuje swoje eksperymenty z eterem. Ich celem jest uśmierzenie bólu, ale też manipulowanie ludzkim zachowaniem. Cena powodzenia to utrata duszy, ale miłość może wybawić Doktora od wiecznego potępienia.
Produkcja: Polska, Ukraina, Węgry, Litwa; gatunek: dramat; 2018, 117 min.; reżyseria, scenariusz: Krzysztof Zanussi; obsada: Jacek Poniedziałek, Andrzej Chyra, Zsolt László, Ostap Vakuliuk.
Ceny biletów: normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, ulgowy wtorek 14 zł.
www.kinomoskwa.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 0