Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Mikołajki w kinie Fenomen!!!

Mikołajki 2018Serdecznie zapraszamy do udziału w „Mikołajkach w kinie Fenomen” !!!

6 grudnia o godzinie 9:00 i 11:30.

Oferta skierowana jest głównie do grup zorganizowanych, przedszkoli oraz szkół podstawowych. Filmy są odpowiednie dla dzieci w wieku 5+.

Po obu seansach będzie czekać na dzieci zimowa fotościanka, słodki poczęstunek oraz prezent w postaci czapki Mikołaja dla każdego!!!

Ponadto, jak wieść niesie odwiedzi nas sam Mikołaj…

Cena biletu na jeden pokaz z atrakcjami: 10 zł od osoby.

Rezerwacje pod nr tel..: 41 365 51 48/49

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

O godzinie 9:00 zaprezentujemy film animowany „Poczta Świętego Mikołaja” (reż. Gorka Sesma, Hiszpania, 2016, 90 min.)

Opis filmu:

W sekretnym miejscu na Antarktydzie żyją od wieków wszystkie duchy Bożego Narodzenia. Pośród wielu innych mieszkają tam między innymi: nasz Święty Mikołaj, Trzej Mędrcy ze wschodu oraz Hoteiosho z Japonii. Kiedyś mieszkał tam także Monopolish – duch świąt ze starożytnego Rzymu – lecz został wygnany gdyż chciał być jedynym Mikołajem dla całego świata. Teraz Święta są zagrożone bo zły duch Monopolish porwał japońskiego Mikołaja i coroczny zjazd Mikołajów nie może się odbyć. A to jeszcze nie wszystko bo Monopolish planuje porwać wszystkich Mikołajów i sam zostać jedynym, złym duchem Świąt. Cała nadzieja w małej elfce zwanej Pixi Post. To ona przebrana za człowieka ruszy na misję by uratować Święta i prezenty dla wszystkich dzieci na świecie…

Zwiastun:

O godzinie 11:30 zaprezentujemy film familijny „Czarodziejka Lili ratuje Święta” (reż. Wolfgang Groos, Niemcy, 2017, 100 min.)

Opis filmu:

Przygotowania do Świąt w rodzinnym mieście Lili trwają w najlepsze. Mieszkańcy z niecierpliwością oczekują spokojnego czasu w towarzystwie swoich rodzin. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Lili postanawia wezwać za pomocą czarów Ruperta – legendarnego pomocnika św. Mikołaja z czasów średniowiecza. Jednak Rupert nie tylko czuje się nieswojo we współczesności, ale jest też coraz bardziej zły, że obecne zwyczaje świąteczne za bardzo polegają tylko na kupowaniu prezentów. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli. Gość z przeszłości zmienia się w dzikie stworzenie sprzed czasów, zanim oswoił go św. Mikołaj, a Święta w obecnej postaci stają pod znakiem zapytania. Teraz czarodziejka Lili wraz z jej małym, zielonym smokiem muszą powstrzymać Ruperta, by wszyscy mogli także w tym roku cieszyć się Bożym Narodzeniem…

Zwiastun:

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 4