Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA – premiery

akwa„AQUAMAN” – W KINIE OD 28 GRUDNIA -
Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.
Produkcja: USA, Australia; gatunek: akcja, science-fiction; 2018, 139 min.; reżyseria: James Wan, scenariusz: Will Beall; obsada: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman.

„ONI” – W KINIE OD 28 GRUDNIA -
Oni są u władzy. Oni są cyniczni, niemoralni i zachłanni. Oni chcą uwielbienia. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy
i politycznej chwały. Oni chcą uwieść tłumy. W świecie, gdzie najcenniejszą walutą jest młodość
i seks, oni nie mają sobie równych.
Produkcja: Włochy, Francja; gatunek: biograficzny, dramat, komedia; 2018, 151 min.; reżyseria: Paolo Sorrentino, scenariusz: Umberto Contarello, Paolo Sorrentino; obsada: Toni Servillo, Kasia Smutniak, Riccardo Scamarcio.

„ZABAWA ZABAWA” – W KINIE OD 4 STYCZNIA -
40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?
Produkcja: Polska; gatunek: dramat, komedia; 2018, 88 min.; reżyseria: Kinga Dębska, scenariusz: Kinga Dębska, Mika Dunin; obsada: Dorota Kolak, Agata Kulesza, Maria Dębska, Marcin Dorociński, Mirosław Baka.

„UNDERDOG” – W KINIE OD 11 STYCZNIA -
„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.
„Underdog” to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.
Produkcja: Polska; akcja; 2018; 115 min., reż.: Maciej Kawulski, scenariusz: Mariusz Kuczewski; obsada: Eryk Lubos, Aleksandra Popławska, Emma Giegżno, Mamed Khalidov, Janusz Chabior, Tomasz Włosok.

„RALPH DEMOLKA W INTERNECIE”
- PREMIERA – 11 STYCZNIA -
Film twórców filmów Zwierzogród i Kraina lodu.
Akcja filmu Ralph Demolka w Internecie przenosi się z salonu gier do dynamicznie rozwijającego się świata Internetu. Czy Internet przetrwa demolkę Ralpha?
Ralph, czarny charakter gry wideo, wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu pewnej części zamiennej, niezbędnej by ocalić grę Wandelopy. Z pomocą zagubionym w nieznanym świecie bohaterom przychodzą sławni mieszkańcy Internetu i postaci z gier. W filmie gościnnie występują księżniczki Disneya, po raz pierwszy razem na dużym ekranie!
Produkcja: USA; gatunek: animacja, komedia, familijny; 2018, 112 min.; reżyseria: Rich Moore, Phil Johnston; scenariusz: Phil Johnston, Pamela Ribon.
Ceny biletów: normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, ulgowy wtorek 14 zł.
www.kinomoskwa.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 1