Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasz

SYLWESTER W KINIE
SALA STUDYJNA – SYLWESTER W KLIMACIE MUZYCZNYM
18:30 „BOHEMIAN RHAPSODY”
21:00 „NARODZINY GWIAZDY”
.
SALA MOSKWA – SYLWESTER W KLIMACIE KOMEDII
19:00 „ONI”
21:50 „PECH TO NIE GRZECH”
.
CENA BILETU NA POJEDYNCZY SEANS – 20 zł.

PO SEANSACH FILMOWYCH PRZYWITAMY NOWY ROK LAMPKĄ SZAMPANA
„NARODZINY GWIAZDY” – W KINIE OD 14 GRUDNIA -
Jacksona Maine’a (Bradley Cooper), gwiazdor muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.
Produkcja: USA; gatunek: dramat, muzyczny; 2018, 127 min.; reżyseria: Bradley Cooper, scenariusz: Will Fetters, Bradley Cooper; obsada: Bradley Cooper, Lady Gaga, Sam Elliott.
„KRÓLOWA ŚNIEGU: PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA” – PREMIERA – 21 GRUDNIA -krolowa
W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.
Produkcja: Rosja; gatunek: animacja; 2018, 80 min.; reżyseria: Robert Lence, Aleksey Tsitsilin; scenariusz: Andrey Korenkov, Robert Lence.
„PECH TO NIE GRZECH” – W KINIE OD 21 GRUDNIA -
Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia zakładu. Jej przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to,
że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…
Produkcja: Polska; gatunek: komedia; 2018; reżyseria: Ryszard Zatorski, scenariusz: Ryszard Zatorski, Joanna Wilczewska; obsada: Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot, Barbara Kurdej-Szatan.
„ONI” – W KINIE OD 28 GRUDNIA -
Oni są u władzy. Oni są cyniczni, niemoralni i zachłanni. Oni chcą uwielbienia. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy
i politycznej chwały. Oni chcą uwieść tłumy. W świecie, gdzie najcenniejszą walutą jest młodość
i seks, oni nie mają sobie równych.
Produkcja: Włochy, Francja; gatunek: biograficzny, dramat, komedia; 2018, 151 min.; reżyseria: Paolo Sorrentino, scenariusz: Umberto Contarello, Paolo Sorrentino; obsada: Toni Servillo, Kasia Smutniak, Riccardo Scamarcio.
„ZABAWA ZABAWA” – W KINIE OD 4 STYCZNIA -
40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?
Produkcja: Polska; gatunek: dramat, komedia; 2018, 88 min.; reżyseria: Kinga Dębska, scenariusz: Kinga Dębska, Mika Dunin; obsada: Dorota Kolak, Agata Kulesza, Maria Dębska, Marcin Dorociński, Mirosław Baka.
Ceny biletów: normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, ulgowy wtorek 14 zł.
www.kinomoskwa.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 1