Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

„KURIER” -PREMIERA 15 MARCA!kurier
Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.
Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski: „Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych”.
Produkcja: Polska; gatunek: historyczny, sensacyjny; 2019, 100 min.; reżyseria: Władysław Pasikowski; obsada: Philippe Tłokiński, Patrycja Volny, Tomasz Schuchardt, Julie Engelbrecht, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka
„CAŁE SZCZĘŚCIE”
„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się
w nieprzewidzianych okolicznościach. W uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…
Produkcja: Polska, gatunek: komedia rom., 2019, 100 min.; reż.: Tomasz Konecki; obsada: Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Maksymilian Balcerowski, Marieta Żukowska.

„ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI”
Mają skrzydełka, odnóża, czułki i nie zawahają się ich użyć! Wszystko po to, żeby was rozbawić. Robaczki z Zaginionej Doliny powracają w kontynuacji kinowego hitu, który odniósł niebywały sukces i zdobył popularność w ponad 80 państwach świata. Tym razem będziemy śledzić przygody biedronki i jej owadzich przyjaciół na odległych Karaibach! Po epickiej bitwie w Dolinie Mrówek mali bohaterowie są gotowi na nowe wyzwania – jeszcze bardziej egzotyczne, zabawne i nieprzewidywalne. Przygotujcie się na makro ubaw w pełnym cudów mikrokosmosie robaczków.
Produkcja: Francja, gatunek: familijny, 2019, 92 min.; reż. Hélène Giraud, Thomas Szabo

„DUMBO” – PREMIERA 29 MARCA!
Dumbo w reżyserii Tima Burtona to aktorska adaptacja ukochanej przez widzów animacji Disneya. Jest to poruszająca opowieść o sile rodziny i marzeń, oraz o tym, jak cenną wartością może być odmienność. Właściciel podupadającego cyrku (Danny DeVito) zatrudnia Holta Farriera (Colin Farrell) do opieki nad słonikiem, wyśmiewanym z powodu ogromnych uszu. Kiedy okazuje się, że Dumbo potrafi latać, cyrk zaczyna odnosić sukcesy. Bohaterowie na swojej drodze spotykają przedsiębiorcę V.A. Vandevere’a (Michael Keaton), który chce uczynić słonia główną atrakcją niesamowitego parku rozrywki. Dumbo odnosi tam spektakularne sukcesy, występując u boku mistrzyni akrobacji, Colette Marchant (Eva Green). Sielanka trwa to do czasu, kiedy Holt odkrywa, że pod magiczną powłoką Dreamlandu kryją się mroczne sekrety.
Produkcja: USA; gatunek: familijny; 2019, 130 min.; reżyseria:Tim Burton; obsada: Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green, Alan Arkin.
„NAJWIĘKSZY DAR”
Najnowszy film Juana Manuela Cotelo,to fabularyzowany dokument w konwencji… westernowej komedii (warstwa fabularna) i kina faktu (warstwa dokumentalna). Głównym bohaterem opowieści jest Reżyser (w tej roli sam Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. Artystę dopada jednak kryzys twórczy i masa wątpliwości: może zmienić zakończenie? czy w każdej historii ludzie muszą się na końcu pozabijać? Ucieka z planu, by poszukać inspirujących i prawdziwych opowieści, które pomogłyby mu wymyślić inny finał swojego dzieła. Prawdziwe życie okazuje się bardziej zaskakujące niż wymyślone historie… Czy możliwa jest tak bezgraniczna miłość i tak bezwarunkowe przebaczenie?
Produkcja:Hiszpania, Polska,105′,dokument fabularyzowany, reż.Juan Manuel Cotelo,obsada:Juan Manuel Cotelo, Santi Rodríguez,Inés Sájara

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 7