Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Agnieszka Servaas gościem kina “Fenomen”!

weswodW czwartek, 16 maja, o godz. 18.00, kino „Fenomen” i „Świętokrzyskie Jest Kobietą” zapraszają na kolejną odsłonę cyklu „Kino Fenomenalnych Kobiet”!

Zaprezentujemy film „Westwood: punkówa, ikona, aktywistka” w reżyserii Lorny Tucker, przybliżający fenomen Vivienne Westwood – światowej sławy angielskiej projektantki mody i biznesmenki.

Więcej o filmie tutaj:

https://www.againstgravity.pl/films/westwood-punkowa-ikona-aktywistka

Kino Fenomenalnych Kobiet, to nie tylko filmy, ale również spotkania z wyjątkowymi, fenomenalnymi kobietami z naszego regionu!

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż nasze zaproszenie przyjęła Pani Agnieszka Servaas Prezes Zarządu VIVE Management, współtwórczyni VIVE GROUP. Aktywnie wspiera Fundacja VIVE Serce Dzieciom, angażuje się w inicjatywy lokalne wspierające rozwój i edukację dzieci i młodzieży, każdego dnia wyznacza nowe kierunki, będąc wzorem do naśladowania i motywując inne kobiety do rozwoju i działania. Jest Inicjatorką nurtu Textile Upcycling, jako formy przetwarzania wtórnego odpadów tekstylnych, czym zachęca do postaw proekologicznych. To kobieta pełna energii i kreatywności, pasjonatka psychologii i rozwoju osobistego. Najważniejsze wartości, na których buduje realizację ambitnych celów to przede wszystkim rodzina, jako fundament działania, a także budowanie relacji międzyludzkich i stały rozwój swoich pracowników. Inspiratorka, przyjaciółka, filantropka, fanka piłki ręcznej oraz mama.

Bilety w cenie 20zł są już do nabycia online i w kasie kina!

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 5