Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Kino Moskwa zaprasza

„VOX LUX”VoxLux_reklama
Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia wywindowała ją na szczyty sławy i zrobiła z niej gwiazdę muzyki pop. Od tej pory media śledziły każdy jej ruch, a jej kariera rozwijała się w cieniu zjawisk, które naznaczyły XXI wiek: ataków terrorystycznych, szkolnych strzelanin, medialnej rewolucji. Dzisiaj Celeste nie jest już tą samą osobą. Po skandalicznym incydencie, który o mały włos nie zrujnował jej kariery, chce wrócić na scenę. Musi ponownie zmierzyć się ze wspomnieniami sprzed lat, a w dodatku – przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.
Produkcja: USA; gatunek: dramat, muzyczny; 2018, 110 min.; scenariusz i reżyseria: Brady Corbet; obsada: Natalie Portman, Jude Law, Stacy Martin, Jennifer Ehle, Raffey Cassidy.

„AFTER”
Ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd, która zachwyciła miliony czytelników w ponad 40 krajach! Ponad 1,5 miliarda odsłon książki online! Porywająca opowieść o namiętności, która wywraca świat do góry nogami.
Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo… szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.
Produkcja: USA 2019; gatunek: melodramat; 100 min.; reżyseria: Jenny Gage; scenariusz: Susan McMartin; obsada: Josephine Langford, Hero Fiennes-Tiffin, Peter Gallagher, Selma Blair.

„SŁODKI KONIEC DNIA” – W KINIE OD 10 MAJA!
Historia o odwadze, sile słowa i skomplikowanych relacjach rodzinnych. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria (Krystyna Janda) – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.
Produkcja: Polska 2019; gatunek: dramat; 92 min.; reżyseria: Jacek Borcuch; scenariusz: Jacek Borcuch, Szczepan Twardoch; obsada: Krystyna Janda, Kasia Smutniak, Vincent Riotta, Antonio Catania, Robin Renucci.

„PODŁY, OKRUTNY, ZŁY” – W KINIE OD 10 MAJA!
Prawdziwa historia seryjnego mordercy Teda Bundy’ego ( Zac Efron), którego zbrodnie wstrząsnęły Ameryką w latach 70-tych.
To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy’ego śledzi cała Ameryka – to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?
Produkcja:USA, 2019; gatunek: biograficzny, kryminał, thriller; 108 min.; reżyseria: Joe Berlinger; scenariusz: Michael Werwie; obsada: Zac Efron, Lily Collins, John Malkovich, Jim Parsons .

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 5