Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

FILMOWY DZIEŃ DZIECKA W KINIE MOSKWA!!!!

WSZYSTKIE DZIECI I ICH RODZICÓW ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA DNIA DZIECKA. WYJŚCIE DO KINA JEST DOSKONAŁYM POMYSŁEM NA WSPÓLNE SPĘDZENIE CZASU. DO WYBORU MAMY DWA FILMY: „PASKUDY. UGLYDOLLS” FILM ANIMOWANY DLA MŁODSZYCH DZIECI ORAZ COŚ DLA STARSZYCH DZIECIAKÓW: „POKEMON: DETEKTYW PIKACHU”

„POKEMON: DETEKTYW PIKACHU”
Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.
Produkcja: USA, Japonia 2019; gatunek: animacja, familijny, akcja; 104 min.; reżyseria: Rob Letterman; scenariusz: Rob Letterman, Dan Hernandez; obsada: Ryan Reynolds, Justice Smith, Kathryn Newton, Bill Nighy.

„PASKUDY. UGLYDOLLS” – PREMIERA 31 MAJA!paskudy
Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało.
Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku.
Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież paskudne jest cudne!
Produkcja: USA, 2019; gatunek: animacja; 87 min.; reżyseria: Kelly Asbury.

„GLORIA BELL” – PREMIERA 24 MAJA!
Ciepła, zabawna i wzruszająca opowieść o kobiecie, która czerpie z życia pełnymi garściami. Rewelacyjna Julianne Moore w najnowszym filmie nagrodzonego Oscarem za Fantastyczną kobietę Sebastiána Lelio.
Gloria żyje pełnią życia, a przynajmniej każdego dnia bardzo się stara. Jej dorosłe już dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje młodszą partnerkę, ale Gloria ciągle liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze fajerwerki. Kiedy w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość. I choć życie ma w zanadrzu jeszcze niejedną niespodziankę, to Gloria nie zamierza obrażać się na swój los.
Produkcja: USA, Chile 2018; gatunek: dramat, komedia, romans; 102 min.; reżyseria: Sebastián Lelio; scenariusz: Sebastián Lelio, Alice Johnson Boher; obsada: Julianne Moore, John Turturro, Michael Cera, Caren Pistorius.

„ROCKETMAN” – W KINIE OD 7 CZERWCA!
Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd w historii muzyki popu i rocka. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.
Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku. Jego barwne życie to nie tylko spektakularne kostiumy, przeboje, blichtr i bogactwo. To także skandale, problemy z uzależnieniami, osobiste dramaty i – przede wszystkim – ona: największa miłość życia – muzyka.
Produkcja: Wielka Brytania, 2019; gatunek: biograficzny, dramat; 121 min.; reżyseria: Dexter Fletcher; scenariusz: Lee Hall; obsada: Taron Egerton, Bryce Dallas Howard, Richard Madden, Jamie Bell.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 9