Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Premiery w KINIE MOSKWA

„WYWIAD Z BOGIEM” – 15 MAJA, GODZ.: 17:00!
Po powrocie do domu z wojny w Afganistanie, dziennikarz Paul Asher stara się poradzić sobie
z następstwami swoich doświadczeń, nieudanego małżeństwa i jego umierającej wiary. Nie wiedząc do kogo się zwrócić, zanurza się głęboko w coś, co może okazać się historią jego życia – wywiadzie z tajemniczym mężczyzną, który twierdzi, że jest Bogiem. O co ciekawski reporter pyta Boga? O co Ty byś zapytał?
Produkcja: USA, 2018; gatunek: dramat; 97 min.; reżyseria: Perry Lang; scenariusz: Ken Aguado; obsada: David Strathairn, Brenton Thwaites, Hill Harper, Yael Grobglas.

„SŁODKI KONIEC DNIA”
Historia o odwadze, sile słowa i skomplikowanych relacjach rodzinnych. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria (Krystyna Janda) – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.
Produkcja: Polska 2019; gatunek: dramat; 92 min.; reżyseria: Jacek Borcuch; scenariusz: Jacek Borcuch, Szczepan Twardoch; obsada: Krystyna Janda, Kasia Smutniak, Vincent Riotta, Antonio Catania, Robin Renucci.

„PODŁY, OKRUTNY, ZŁY”
Prawdziwa historia seryjnego mordercy Teda Bundy’ego ( Zac Efron), którego zbrodnie wstrząsnęły Ameryką w latach 70-tych.
To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy’ego śledzi cała Ameryka – to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?
Produkcja: USA, 2019; gatunek: biograficzny, kryminał, thriller; 108 min.; reżyseria: Joe Berlinger; scenariusz: Michael Werwie; obsada: Zac Efron, Lily Collins, John Malkovich, Jim Parsons .

„KRAINA CUDÓW kraina cudow
Komedia animowana „Kraina cudów” to pełna niezwykłych przygód opowieść o kilkuletniej June, która uwielbia zapuszczać się do pełnego cudów i magii świata własnej wyobraźni.
Jej przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest jej mama, z którą wspólnie wymyślają najbardziej niestworzone historie. Jedną z nich jest wyimaginowany lunapark, w którym często wspólnie spędzają czas.
Pewnego dnia June gubi się w lesie, a szukając drogi do domu, odnajduje… niesamowity park rozrywki, lunapark dokładnie taki sam, jaki zna z własnej wyobraźni. Pozna nowych przyjaciół, doświadczy niesamowitych przygód, ale przede wszystkim zrozumie, że świat wyobraźni
to nasz wielki przyjaciel, bo tam zdarzyć się może wszystko.
Produkcja: Hiszpania, USA, 2019; gatunek: animacja; 85 min.; reżyseria: Dylan Brown; scenariusz: Josh Appelbaum, André Nemec.

„TOLKIEN” – PREMIERA 17 MAJA!
„Tolkien” ukazuje kluczowe lata życia młodego pisarza, który po śmierci troskliwej matki
w wieku 12 lat trafia do szkoły z internatem, gdzie odnajduje przyjaźń, miłość i artystyczną inspirację wśród innych podobnych sobie indywidualistów. Gdy wybucha I wojna światowa, przetrwanie „braterstwa” staje pod znakiem zapytania, a zdobyte doświadczenia inspirują Tolkiena do napisania słynnego cyklu powieści o „Władcy pierścieni”.
Produkcja: USA, 2019; gatunek: biograficzny, dramat; 112 min.; reżyseria: Dome Karukoski; scenariusz: David Gleeson, Stephen Beresford; obsada: Nicholas Hoult, Lily Collins, Patrick Gibson, Genevieve O’Reilly, Pam Ferris .

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 2