Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Hammond Grooves z Brazylii w Muzeum Laurensa Hammonda

Hammond Grooves z Brazylii w Muzeum Laurensa HammondaHAMMOND KONCERT
Koncert odbędzie się 22 sierpnia 2019 r. o godzinie 18.00 w sali im. Andrzeja Zielińskiego. Bilety dostępne w kasach Muzeum Zabawek i Zabawy i Muzeum Laurensa Hammonda w cenie 10 zł.
Porywające jazzowe trio z Sao Paulo w składzie Daniel Latorre, Filipe Galardi, Wagner Vasconcelos, zaproponuje publiczności energetyczną mieszkankę, wymykającą się sztywnym ramom gatunkowym. Koncerty Hammond Grooves to żywiołowy wachlarz dźwięków w rytmie jazzu funku, soulu, rhythm’n’bluesa i oczywiście bossa novy.
Zespół wydał debiutancki album zatytułowany „Funktastic” i występował na wszystkich najważniejszych scenach i festiwalach w Brazylii, a w Europie grali już w Niemczech, Danii, Szwajcarii, Francji czy Włoszech, a ubiegłym roku zagrali 9-koncertową trasę po Polsce.
Teraz pojawia się wyjątkowa okazja by zobaczyć i posłuchać charyzmatycznych Brazylijczyków w Kielcach.
Filipe Galardi – gitarzysta zafascynowany współczesnym jazzem, najmłodszy członek zespołu, określany mianem największej nadziei brazylijskiej sceny muzycznej.
Daniel Latorre – najbardziej rozpoznawalny hammondzista w Brazylii. Oprócz jazzowych fascynacji, Daniel występował między innymi z Ianem Pace (Deep Purple) i Andy Summersem (The Police).
Wagner Vasconcelos – jeden z najbardziej rozchwytywanych brazylijskich nauczycieli perkusji. Doskonale czuje się w każdym stylu i rytm.
Niektórzy sądzą, że organy Hammonda to najlepszy instrument na świecie. Ich zdanie zdają się podzielać członkowie zespołu Hammond Grooves. Muzeum Laurensa Hammonda to idealne miejsce na taki występ

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 0