Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Promocyjny spektakl na zakończenie wakacji

Kapitan Porządek fot. Bartek Warzecha (13)Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach na zakończenie wakacji zaprasza na spektakl „Kapitan Porządek”, dla widzów od lat 5, w najbliższy piątek, tj. 30 sierpnia 2019 roku o godz. 10.00, w promocyjnej cenie biletu – 10 zł!

Co ciekawego może opowiedzieć stara Lodówka, albo jeszcze starszy, czeski Telewizor?

Co by było, gdyby na jego antenie wystąpił Kapitan Porządek, który tak naprawdę jest pojemnikiem na odpady? I wreszcie – jakie problemy trapią Matkę Ziemię i czy (tele)widzowie pomogą je rozwiązać?

Spektakl „Kapitan Porządek” Magdaleny Mrozińskiej, w reżyserii Przemysława Żmiejki, powstał, aby rozwijać świadomość ekologiczną wśród najmłodszych.

To zabawna i mądra historia, w której niezwykli bohaterowie zachęcają do najzwyklejszych, codziennych nawyków, które zmieniają świat na lepszy. I tak dowiemy się, dlaczego warto segregować śmieci, oszczędzać wodę przy myciu zębów, albo unikać foliowych reklamówek.

A wszystko po to, aby przypomnieć, że działania na rzecz środowiska najlepiej zacząć od własnego podwórka. Bo troszcząc się o otoczenie, troszczymy się o zdrowie swoje i innych.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 8