Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Premiery w KINIE MOSKWA

„KRAINA LODU II”
Mam tę moc, mam tę moc – śpiewała całkiem niedawno cała Polska. Któż nie pobałwanka Olafa i kogo inne uwiodła fenomenalna ścieżka dźwiękowa z najbardziej kultowych animacji wszech czasów?
Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytandaje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, KristOlafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyodmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą?przygody przeżyją? W oscarowej Krainie Lodu Elsa bała się, że jej moc jespotężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadziejęmoc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tstanie?
A, 2019, 104 min, animacja, reż.: Jennifer Lee, Chris Buck; scenariusz: Allison Schroeder.
„1800 GRAMÓW”
Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa, kobieta dla której nie ma niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzinwulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pTuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wsznawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa swkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którprzygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratującmały świat można uratować również siebie?
Produkcja: Polska, 2019, 101 min, dramat obyczajowy, reż.: Marcin Głowacki; scenaPiotr Jasek, Jan Holoubek; obsada: Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Maciej ZakośDanuta Stenka, Wojciech Mecwaldowski.
„KULT. FILM”
Film dokumentalny zawierający wyjątkowe i nigdzie niepublikowane mazakulisowe z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika StaszewsPrawdziwy, emocjonujący i wyczekiwany film o ludziach, bez których polskamuzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen i grupy i jej zuniespotykanej nigdzie indziej więzi z fanami.
Produkcja: Polska, 2019, 80 min, dokument, reż.: Olga Bieniek, scenariusz: OBieniek, Leszek Gnoiński
poslub„JAK POŚLUBIĆ MILIONERA” – premiera 29 XJak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy mszczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy losim upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwaranznalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranekjest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie isprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co moczego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zwszystkiego w jeden dzień?
Produkcja: Polska, 2019, 110 min, reż.: Filip Zylber, scenariusz: Karolina SzymczyMajchrzak, obsada: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Justyna Steczkowska, MałgForemniak, Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa-Narkiewicz

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 3