Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Filmowe Poranki ze Strażakiem Samem 22.12 HELIOS!

Kino Helios w Kielcach serdecznie zaprasza na kolejną, przedostatnią w tym roku, porcję filmowych niespodzianek – Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14. W niedzielę 22 grudnia o godzinie 10:30 zaprezentowany zostanie zestaw bajek:sam

Nie pędź tak
Pondziaki Normana
Polowanie na robale
Ogniowy musical
James i wielka dynia

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma “balonowy” upominek.

Już dziś zapraszamy również na kolejne, ostatnie w 2019 roku Filmowe Poranki w dniu 29 grudnia o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentowany zostanie zestaw bajek: Masza i Niedźwiedź, cz. 3.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 2