Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

„WEEKEND WALENTYNKOWY W KINIE MOSKWA” 14-16 LUTEGO 2020!

Walentynki w kinie? Jeśli tak to mamy dla Państwa dwie doskonałe propozycje: 365 DNI oraz ZENEK (opisy filmów poniżej). Sprzedaż biletów
i rezerwacja miejsce już ruszyła! Nie czekaj na ostatnią chwilę!

BILETY W CENIE 15zł!

„365 DNI” – PREMIERA!365
„365 dni” to film, jakiego w Polsce jeszcze nie było.  To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.
Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy.
Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale
w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. By podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.
Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej.
Produkcja: Polska, 2020; reż.: Barbara Białowąs; scenariusz:Tomasz Klimala, Tomasz Mandes; obsada: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze.

„ZENEK” – OD 14 LUTEGO!
Scenariusz opowiada historię opartą na życiorysie Zenka Martyniuka, gwiazdy muzyki popularnej . Jest to opowieść ubarwiona zdarzeniami, które przytrafiały się w tamtym czasie muzykom disco polo, a których konsolidacja w jednym filmie pozwala barwniej nakreślić realia lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych w Polsce.
Oś fabuły zbudowana jest jak film paradokumentalny. W różnych momentach pojawiają się współczesne postacie bohaterów (grane przez aktorów), które wspominają i zapowiadają wydarzenia.
Produkcja: Polska, 2020; reż.: Jan Hryniak; scenariusz: Marta Hryniak; obsada: Krzysztof Czeczot, Klara Bielawka, Agnieszka Suchora, Jan Frycz.

„BAD BOY” – OD 21 LUTEGO!
Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdująca paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń
Produkcja: Polska, 2020, reżyseria.: Patryk Vega; scenariusz: Olaf Olszewsk; obsada: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 5