Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Serce na podsłuchu.

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na kreatywne zajęcia do Apteki Wyobraźni z najbliższą sobotę. Tym razem w związku z Walentynkami spotkanie będzie poświęcone sercu. Tytuł zajęć to Serce na podsłuchu.

15 lutego 2020r. godz. 11.00 Apteka Wyobraźni w Muzeum Zabawek i Zabawy
Koszt to 6 zł od os.
Serce na podsłuchu Apteka Wyobraźni Muzeum Zabawek i Zabawy
Serce na podsłuchu

15 lutego 2020r. godz. 11.00 Apteka Wyobraźni w Muzeum Zabawek i Zabawy
W związku z przypadającym na 14 lutego świętem, popularnie zwanym Walentynkami muzeum przygotowało ciekawe spotkanie z sercem w roli głównej.
„Serce na podsłuchu” to temat weekendowych zajęć, na które zaprasza Muzeum Zabawek i Zabawy w sobotę 15 lutego. Spotkanie odbędzie się w Aptece Wyobraźni o godzinie 11:00 i potrwa dwie godziny. Koszt udziału to tylko 6 zł od osoby.
Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się wiele ciekawostek związanych z tym niezwykle ważnym narządem jakim jest serce. Odkryją w jaki sposób można usłyszeć bicie własnego serca oraz czym jest i jak działa stetoskop. Dodatkową atrakcją będzie wykonanie własnego przyrządu do osłuchiwania serca.
Trudno wyobrazić sobie walentynki bez miłości, dlatego też na koniec warsztatów wszyscy uczestnicy wykonają ukrytą miłosną wiadomość dla swoich bliskich. Będzie to zapewne niezwykły upominek od serca.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 9