Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Kino Fenomen w EUROPEAN CINEMA NIGHT 2020!!!

Szanowni Państwo,

pomimo chwilowego zamknięcia kin w całym kraju – “Fenomen” pozostaje otwarty dla Państwa. Przenieśliśmy naszą ofertę programową na platformę www.mojeekino.pl, gdzie posiadamy swoją wirtualną salę, otwartą 24 godziny / 7 dni w tygodniu.Gorąco zachęcamy do oglądania zamieszczonych tam filmów – a kupując bilet i zaznaczając podczas płatności kino “Fenomen” – wspieracie nas Państwo w tym trudnym dla nas wszystkim czasie, za co bardzo z góry dziękujemy!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kino studyjne “Fenomen” bierze udział w trzeciej edycji wydarzenia EUROPA CINEMA NIGHT, organizowanego przez Creative Europe Media, we współpracy z siecią Europa Cinemas, do której należy nasze kino.

Jesteśmy jednym z 75 kin z całej Europy (i tylko jednym z czterech kin z Polski!) zaproszonych do udziału w tym wydarzeniu, co zważywszy na fakt, że w Europa Cinemas zrzeszonych jest ponad 1200 kin – jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem!

To wyjątkowe wydarzenie, o charakterze informacyjnym, mające na celu wspólne świętowanie (od 16 do 20 listopada) bogactwa europejskiej kultury filmowej, w ostatniej dosłownie chwili, zostało przeniesione z sal kinowych na wirtualne platformy streamingowe.

Zwiastun wydarzenia:

Zamiast tradycyjnego seansu w kinie – zapraszamy Państwa w najbliższy piątek, 20 listopada, o godz.20.00, do legalnego i bezpłatnego obejrzenia filmu islandskiego “Biały, biały dzień” w reż. Hlynura Palmasona.

Polski zwiastun filmu:

Pokaz odbędzie się na platformie www.mojeekino.pl – uwaga! – ilość miejsc ograniczona!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w tym wyjątkowym wydarzeniu – prosimy o wysłanie maila na adres: kino@wdk-kielce.pl – w ten sposób otrzymacie od nas kod umożliwiający obejrzenie filmu.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 3