Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

„PSY I KOTY 3: ŁAPA W ŁAPĘ”
Gwen Kot i Roger Pies to tajni agenci, którzy potajemnie chronią i ratują świat bez wiedzy ludzi. Ich partnerstwo wynika z Wielkiego Rozejmu, który powstrzymał wrogość psów
i kotów na dekadę. Jednak długotrwały pokój jest zagrożony, gdy super zła papuga odkrywa sposób na manipulowanie częstotliwościami, które słyszą tylko psy i koty.
Czy bohaterowie będą w stanie powstrzymać niebezpieczny drób, czy też spowoduje
on ponowną wojnę między gatunkami?
Produkcja: USA, 2020, czas trwania: 84 min., reżyseria: Sean McNamara , scenariusz: Scott Bindley

„OBRAZ POŻĄDANIA”
Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z uwodzicielską i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie i wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.
Produkcja: USA, 2019 czas trwania: 100 min. reżyseria: Giuseppe Capotondi, scenariusz: Scott B. Smith, obsada: Elizabeth Debicki, Claes Bang, Mick Jagger, Donald Sutherland, Rosalind Halstead

„NIGDY, RZADKO, CZASAMI, ZAWSZE”
- OD 13 LISTOPADA!
Film nagrodzony na tegorocznym festiwalu w Sundance (U.S. Dramatic Special Jury Award for Neorealism) oraz Srebrnym Niedźwiedziem na Festiwalu w Berlinie.
Autumn, to spokojna nastolatka. Uczy się w szkole, pracuje w supermarkecie w niewielkim mieście w Pensylwanii. W obliczu niezamierzonej ciąży i braku możliwości jej przerwania w całym stanie, ona i jej kuzynka Skylar zbierają trochę gotówki, pakują walizkę i wsiadają do autobusu do Nowego Jorku. Nie mają się nawet gdzie zatrzymać, tylko z adresem kliniki w ręku ruszają do nieznanego miasta.
Produkcja: USA, 2020, czas trwania: 101min., scenariusz i reżyseria: Eliza Hittman, obsada: Sidney Flanigan, Talia Ryder, Théodore Pellerin, Ryan Eggold.

„JESZCZE JEST CZAS” – OD 20 LISTOPADA!
John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice? Produkcja: Kanada, Wielka Brytania, 2020, czas trwania: 112 min., reżyseria: Viggo Mortensen; obsada: Viggo Mortensen, Lance Henriksen, Sverrir Gudnason, Laura Linney.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 0