Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

„OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA”
POKAZY PRZEDPREMIEROWE 26-28 LUTEGO!
Wszyscy mówili, że Cassie (Carey Mulligan) jest obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości. Dziewczyna rzuca studia medyczne, wprowadza się z powrotem do zatroskanych rodziców i zaczyna pracę w lokalnej kawiarni. Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, nocą prowadzi sekretne, podwójne życie i realizuje swój mroczny plan. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę pełnego naprawienia krzywd z przeszłości.
.Produkcja: USA, Wielka Brytania, 2020, 113 min.; scenariusz i reżyseria: Emerald Fennell; obsada: Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox, Clancy Brown, Jennifer Coolidge

„JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI”
Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym,jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu…kiedy do jego drzwi puka Otto– ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.
Produkcja: Dania, 2020, 116 min., scenariusz i reżyseria: Anders Thomas Jensen; obsada: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Roland Møller, Nicolas Bro

„TAJEMNICZY OGRÓD”
Jedna z najpiękniejszych baśni wszech czasów w zupełnie nowej, wizjonerskiej odsłonie. Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce, ale skrojony na miarę współczesnego widza. Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.
Produkcja: Francja, Wielka Brytania, 2020, 99 min., reżyseria: Marc Munden; obsada: Colin Firth, Dixie Egerickx, Julie Walters, Amir Wilson.

„PALM SPRINGS”
„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać –
w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.
Produkcja:USA, 2020, 90 min., reżyseria: Max Barbakow, obsada: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 8