Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

„W JAK MORDERSTWO”

Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety,znajduje Magda, gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów.Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora. Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa – ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery „W”, należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy,kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru… Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa? Produkcja: Polska, 2021, reżyseria: Piotr Mularuk ; obsada: Anna Smołowik, Paweł Domagała, Przemysław Stippa, Jacek Knap, Olga Sarzyńska, Rafał Królikowski, Dorota Segda, Szymon Bobrowski, Piotr Adamczyk, Emma Giegżno, Sandra Herbich.

„NA RAUSZU”

Zdobywca Oscara dla Najlepszego Filmu Międzynarodowego.,Na rauszu” to także wielki zwycięzca Europejskich Nagród Filmowych 2020(Najlepszy Film, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Aktor i Najlepszy Scenariusz)„Na rauszu” opowiada o grupie przyjaciół – nauczycieli w szkole średniej,zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się że będzie miał bardzo rożne skutki dla każdego z nich.Produkcja: Dania, 2020, 115 min.,reż.: Thomas Vinterberg, scenariusz: Thomas Vinterberg, Tobias Lindholm, obsada: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang, Lars Ranthe, Maria Bonnevie.

„LUCA” – OD 25 CZERWCA!

„Luca” to najnowsza animacja studia Disney/Pixar, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.Produkcja: USA, 2021, 100 ‘, reż.: Enrico Casarosa.

„RAYA I OSTATNI SMOK” – OD 08 LIPCA!

Raya i ostatni smok opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka,aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie.Pełen niezwykłych przygód film wyprodukowało Walt Disney Animation Studios,które w przeszłości odpowiadało za realizacje Krainy lodu 2, Vaiany oraz Wielkiej szóstki.Produkcja: USA, 2021, 114‘, reż.: Don Hall, Carlos López Estrada

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 5