Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

„OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA.”
Wszyscy mówili, że Cassie (Carey Mulligan) jest obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości. Dziewczyna rzuca studia medyczne, wprowadza się z powrotem do zatroskanych rodziców
i zaczyna pracę w lokalnej kawiarni. Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, nocą prowadzi sekretne, podwójne życie i realizuje swój mroczny plan. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę pełnego naprawienia krzywd z przeszłości.
.Produkcja: USA, Wielka Brytania, 2020, 113 min.; scenariusz i reżyseria: Emerald Fennell; obsada: Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox, Clancy Brown, Jennifer Coolidge

„CO W DUSZY GRA” co_w_duszy
Najnowsza animacja studia Disney i Pixar.
W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny
w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.”
Produkcja: USA, 2020, 90 min., reżyseria: Pete Docter

„RAZ, JESZCZE RAZ”
Raz, jeszcze  raz to historia chłopaków z Sopotu, którzy 20 lat temu byli zgraną paczką, mieli zespół muzyczny i kończyli szkołę średnią. W wyniku splotu różnych okoliczności, paczka rozpadła się, a każdy z nich poszedł w swoją stronę. Bohaterów poznajemy gdy mają po 40 lat, mieszkają  w różnych miastach, wykonują różne zawody. Ich codzienność przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się być narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. Zaprasza bohaterów na wieczór kawalerski – niespodziankę, dla swojego narzeczonego. Mimo wątpliwości, chłopaki przyjeżdżają do rodzinnego Sopotu, aby dowiedzieć się, że ich kolega… nie żyje. A to dopiero początek…
Produkcja: Polska, 2020, 95 min., reżyseria: Krzysztof Zbieranek, Paweł Czarzasty; obsada: Bartłomiej Kasprzykowski, Aleksandra Szwed, Wojciech Błach, Joanna Moro.

„TAJEMNICZY OGRÓD”
Jedna z najpiękniejszych baśni wszech czasów w zupełnie nowej, wizjonerskiej odsłonie. Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce, ale skrojony na miarę współczesnego widza. Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.
Produkcja: Francja, Wielka Brytania, 2020, 99 min., reżyseria: Marc Munden; obsada: Colin Firth, Dixie Egerickx, Julie Walters, Amir Wilson.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 8