Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA ZAPRASZA

„CZARNA WDOWA” – OD 9 LIPCA!
W wyniku niebezpiecznego spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć. Scarlett Johansson ponownie wciela się w rolę Natashy / Czarnej Wdowy.
Produkcja: USA, 2021, 134’, reżyseria: Cate Shortland; obsada: Scarlett Johansson, Florence Pugh, David Harbour, Rachel Weisz, Ray Winstone.

„RAYA I OSTATNI SMOK” – OD 9 LIPCA!
Raya i ostatni smok opowiada o przygodach samotnej wojowniczki
z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie.
Pełen niezwykłych przygód film wyprodukowało Walt Disney Animation Studios, które w przeszłości odpowiadało za realizacje Krainy lodu 2, Vaiany oraz Wielkiej szóstki.
Produkcja: USA, 2021, 114‘, reż.: Don Hall, Carlos López Estrada.

„WRÓG DOSKONAŁY” – OD 16 LIPCA!
Po skończonym wykładzie uznany architekt polskiego pochodzenia Jeremiasz Angust usiłuje dostać się na lotnisko. Po drodze zatrzymuje go roztargniona dziewczyna, która tak jak on chce zdążyć na swój samolot. Oboje spóźnieni
są zmuszeni czekać na kolejny lot.
Początkowo ich rozmowa zdaje się być zabawą w uwodzenie, jednak stopniowo przekształca się w niebezpieczną grę. Coraz bardziej zirytowany niechcianym towarzystwem Jeremiasz nie jest w stanie uwolnić się od natrętnej współpasażerki. Dziewczyna z minuty na minutę pcha architekta w coraz bardziej mroczną pułapkę. A przecież wszystko zaczęło się tak niewinnie…
Produkcja: Francja, Hiszpania, Niemcy, 2020, reż.: Kike Maíllo, obsada: Tomasz Kot, Athena Strates, Marta Nieto, Dominique Pinon.

„ŻUŻEL” – OD 16 LIPCA!
Mistrz motocyklowy Lowa (Tomasz Ziętek) jest obiektem westchnień kobiet
i źródłem zazdrości rywali z toru (Mateusz Kościukiewicz). Pogodny, miły dla ludzi, „zwyczajny”, ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy
na drodze Lowy staje śliczna Roma (Jagoda Porębska). Czy zakochany
w prędkości i motorach zawodnik, dla którego sport jest nie tylko szaleńczą, młodzieńczą pasją, ale też ucieczką od szarej rzeczywistości, znajdzie w swoim sercu miejsce na prawdziwą miłość?
Produkcja: Polska, 2021, reż.: Dorota Kędzierzawska, obsada: Tomasz Ziętek, Jagoda Porębska, Paweł Wilczak, Mateusz Kościukiewicz, Karolina Gruszka.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 5