Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Muzeum Zabawek i Zabawy

20.11.2021, godz. 16.15 i 17.45 “Straszne zabawki”

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na kolejne spotkania przeznaczone dla rodzin, które lubią się bać. W sobotę 20 listopada, tuż po zachodzie słońca, o godz. 16.15 i 17.45, odbędą się nietypowe spotkanie z zabawkami. Odważni chętni proszeni są o zabranie latarek ze sobą. Uczestnicy udadzą się do miejsc, które nie są codziennie odwiedzane przez zwiedzających. Spotkanie będzie okazją do zobaczenia piwnic muzealnych, tam przechowywane są zabawki, które z różnych względów nie są pokazywane na ekspozycji. Nie zabraknie wśród nich strasznych lalek i oczywiście świętokrzyskich czarownic. Odważni uczestnicy będą musieli rozwiązać też kilka zadań.
Koszt udziału to jedynie 14 zł od osoby.

21.11.2021, godz. 11:00, oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Od szmacianki do lalki Barbie. Rola kobiety i kanony kobiecego piękna na przestrzeni wieków”

W niedzielę 21.11.2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie czasowej „Od szmacianki do lalki Barbie. Rola kobiety i kanony kobiecego piękna na przestrzeni wieków”. Oprowadzanie kuratorskie dedykowane jest osobom dorosłym. O wystawie opowie jej kuratorka Katarzyna Hodurek-Kiek. Uczestnictwo w wydarzeniu w cenie biletu wstępu do muzeum.

20-21 listopada – weekend z grami w Muzeum Zabawek i Zabawy
20.11.2021, od godz. 12:00

O tym jak wygląda gra RPG będą mogli przekonać się goście Muzeum Zabawek i Zabawy już w najbliższą sobotę 20 listopada 2021. Od godz. 12.00 w holu muzealnym będzie można zobaczyć i przysłuchiwać się sesji gry LEVEL. Od godz. 13.00 odbędzie się spotkanie Q&A, na wszystkie pytania o grę fabularną LEVEL będzie odpowiadał Maciej Hetmańczyk
Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza wszystkich fanów RPG od godz. 15.00 “Akademia Mistrzów Gry” – spotkanie dla tych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat prowadzenia przygód w różnych światach. Porady doświadczonych graczy oraz możliwość spotkania się i otwartej dyskusji o grach fabularnych to najważniejsze punkty popołudniowego wydarzenia.

Gościem specjalnym 20 listopada w Muzeum Zabawek i Zabawy będzie Maciej Hetmańczyk, kielczanin, który jak sam o sobie pisze w gry fabularne gra od 26 lat. Od 3 lat, ze znajomymi prowadzi kanał internetowy “Dobre Rzuty”, gdzie staram się dogłębnie analizować gry RPG, prezentując ich zalety.

21.11.2021, od godz. 10:00

W niedzielę 21 listopada 2021 od godz. 10.00 Muzeum Zabawek i Zabawy proponuje spotkanie dla fanów gier planszowych – “Gry bez prądu”. Na kilku stołach dostępne będą gry zarówno dla młodszych jak i starszych, dla początkujących i zaawansowanych graczy. Planszówki są ciekawą propozycją na długie jesienne wieczory.
Udział we wszystkich spotkaniach o grach jest bezpłatny.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 9