W Ożarowie o bezpieczeństwie pracy
5o firm budowlanych z woj. św. i pracownicy służb bhp dyskutują w Ożarowie nad bezpieczeństwem pracy.W ramach kampanii inspektorzy pracy prowadzą seminaria na temat bezpieczeństwa pracy w budownictwie, a zaproszeni goście mówią m.in. na temat: działań Centralnego Instytutu Ochrony Pracy-Państwowego Instytutu Badawczego na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy firm budowlanych” , działalności małych firm budowlanych, działań [...]
