Policjant będzie śpiewał pierwszakom
Świętokrzyscy policjanci, strażacy i służba zdrowia promuje bezpieczne zachowania na drodze, w domu i szkole. Rozpoczyna się akcja „Pierwszaki 2012/2013 – Żyj Zdrowo i Bezpiecznie”. Kampania jest skierowana do dzieci z pierwszych klas wszystkich szkół województwa świętokrzyskiego.To już dziesiąta edycja przedsięwzięcia; podczas jego trwania świętokrzyscy policjanci wraz z ratownikami medycznymi, lekarzem ze Szpitalika Dziecięcego w [...]
