Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Udany weekend dla kieleckich kibiców

Vive Targi Kielce niepokonane w Lidze Mistrzów. Kieleccy szczypiorniści zaliczyli czwarte zwycięstwo z rzędu, pokonując wczoraj w Chambery wicemistrzów Francji aż dziesięcioma bramkami. Kielczanie byli faworytami tego spotkania i zmierzyli się z najsłabszą drużyną grupy. Jednak pierwsza połowa meczu należała do gospodarzy. Po zmianie stron Vive nie pozostawiło już wątpliwości, kto jest lepszy i ostatecznie zwyciężyło 36 do 26.
Najlepszym strzelcem zespołu był Ivan Cupić, który rzucił 8 bramek.
Vive Targi Kielce z kompletem punktów wciąż jest liderem grupy C Ligi Mistrzów.

Kieleccy siatkarze także w końcu zwyciężyli. W trzeciej kolejce rozgrywek Plusligi Effector Kielce pokonał na wyjeździe zawodników Wkręt-met AZS Częstochowa. Kielczanie wygrali nie tracąc przy tym seta, ale walka o punkty toczyła się do końca, a słabsza dyspozycja gospodarzy też pomogła kielczanom.

Ta kolejka nie była za to udana dla piłkarzy Korony Kielce; kielczanie przegrali w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem 0:2.