Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Warsztaty origami w Muzeum

Warsztaty origami w Muzeum

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza w sobotę 24 września na pierwsze po przerwie wakacyjnej, warsztaty origami.
Zajęcia odbędą się w sali konferencyjnej w godz. 15-17. Poprowadzą je Renata Toporek i Rafał Sabat, redaktorzy portalu www.origami.art.pl członkowie Polskiego Towarzystwa Origami “Papierowe Fantazje”.
Proponowane wzory origami nie należą do najłatwiejszych: wymagają dużej dokładności i skupienia, dlatego prosimy, aby małe dzieci przychodziły na zajęcia w towarzystwie swoich opiekunów.

Koszt udziału w zajęciach to tylko 8 zł.

Bal Jesiennych Liści

Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Kawiarnia Kawka Zabawka zapraszają w piątek 23 września na Bal Jesiennych Liści. Od godziny 16.00 do 19.00 na dziedzińcu muzeum zapanuje DJ Kasia. Wspólną zabawę poprowadzą animatorzy. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Uczestnikom balu zostanie zaproponowany specjalny makijaż. O 17.00 zostanie przeprowadzony kurs tańca dla dzieci. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji.
W trakcie imprezy będzie można brać udział w konkursie plastycznym Jesienny liść, o 18.00 ogłoszenie wyników na najlepszą pracę. Przewidywane są także testy sprawnościowe, wśród nich między innymi chodzenie na szczudłach.
Obowiązuje strój jesienny, najciekawsze przebrania zostaną nagrodzone niespodziankami. Punktem kulminacyjnym będzie bitwa na liście, chętnych zapraszamy z własnym zapasem jesiennych liści, czyli naszej amunicji. Po zmroku około godziny 19.00 na zakończenie Balu odbędzie się pokaz tańca z ogniem.
Udział w imprezie jest bezpłatny.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 7