Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Więcej policjantów na drogach

Świętokrzyscy policjanci mobilizują siły przed długim majowym weekendem.

Podczas gdy my planujemy wypoczynek, przed funkcjonariuszami więcej pracy, niż zwykle. Czuwać będą nad bezpieczeństwem nie tylko na świętokrzyskich drogach ale również okolicy zbiorników wodnych, bo pogoda ma skłaniać do wyjazdów na łono przyrody.


Już od dzisiaj na świętokrzyskich drogach można zauważyć więcej policyjnych patroli. Kierujący nie tylko samochodami, ale również motocyklami i rowerami mogą spodziewać się wzmożonych kontroli prędkości ,jak też stanu trzeźwości. Policjanci będą sprawdzać, czy kierowcy i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa i czy dzieci przewożone są w przystosowanych do tego celu fotelikach.

Funkcjonariusze przypominają, że główną przyczyna wypadków jest nadmierna prędkość, nieprawidłowe wyprzedzanie jak też nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Pamiętajmy , że zanim wyjedziemy na majowy odpoczynek należy odpowiednio zabezpieczyć swoje mieszkanie, a sprawdzonym sposobem jest życzliwy sąsiad.
Wypoczywając nad akwenami, zachowajmy rozwagę. Tragicznie może się zkaończyć kąpiel w niedozwolonym miejscu i po spożyciu alkoholu.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 0