Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Dzień Dziecka w Muzeum

Duże gry, zabawy w stylu retro oraz oczywiście konkursy z nagrodami dla dzieci przygotowało na dzień dziecka Muzeum Zabawek i Kawiarnia Kawka Zabawka.
W tym dniu wstęp do Muzeum dla dzieci jest bezpłatny.

Zabawa zaczyna się od 9.00 wraz z pierwszymi zwiedzającymi, każdy gość Muzeum będzie mógł skakać na olbrzymiej, ponad dziesięciometrowej skakance, trenować rzucanie serso do celu oraz grać w duże gry planszowe. Dzieci, które będą uczestniczyły w konkursach, mogą liczyć na upominki.
Po godzinie 16 na naszym dziedzińcu pojawią się siatkarze z kieleckiego klubu Fart. Zawodnicy będą bawili się razem z dziećmi.
Od godziny 17 zapraszamy na kurs tańca nowoczesnego, będzie można nie tylko podziwiać pokazy, ale także samodzielnie próbować swoich sił.
O 18 kolejne pokazy i kolejny kurs tym razem breakdance.
W trakcie popołudniowej zabawy przeprowadzimy konkursy: plastyczny pod nazwą „Namaluj wymarzoną zabawą lub zabawkę”, sprawnościowy – przejście przez tor przeszkód Spidermana. Nagrodami będą zaproszenia do bawialni oraz bezpłatne zajęcia taneczne.

W sobotę 2.06 zapraszamy na bezpłatne zajęcia fitnesowe na dziedzińcu Muzeum. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i rodzice. Przygotowane zostaną specjalne przyrządy do ćwiczeń: trampolina, rowerki, piłki. Będzie można wygrać bezpłatne wejściówki na zajęcia fitness oraz nauczyć się skutecznych ćwiczeń.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 4