Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Pijany kierowca szarżował na policjanta

Ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie, próba przejechania policjanta i kolizja drogowa – za to wszystko będzie odpowiadał 43-letni kierowca opla astry zatrzymany na jednej z ulic Kielc. grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolnośc – relacjonuje podkom. Kamil Tokarski, Rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji.

Na jednej z ulic Kielc, patrol policji zauważył Opla Astrę. Wygląd kierowcy pojazdu wskazywał na to, że może on być pod wpływem alkoholu. W momencie, gdy jeden z policjantów próbował zatrzymać auto do kontroli, jego kierowca gwałtownie przyśpieszył usiłując przejechać interweniującego funkcjonariusza. Następnie uciekając w głąb osiedla, uderzył w zaparkowaną na poboczu skodę i uszkodził tylny zderzak. 43- letni mieszkaniec Kielc został zatrzymany. Okazało się, że jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazał w jego organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.


Krewkiemu kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz odpowie nie tylko za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę pod wpływem alkoholu, ale również za próbę przejechania policjanta.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 0