Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

TK przyjazne środowisku

Targi Kielce zachęcają do zdrowego trybu życia i dbania o środowisko: w piątek ruszają II Targi Ekologia dla Rodziny ECOFAMILY. W halach przy Zakładowej przygotowywana jest oferta dla całej rodziny: zdrowa żywność, przyjazne środowisku kosmetyki i środki czystości, elementy wyposażenia mieszkań, a nawet ekologiczna moda. Do tego – konkursy kulinarne z degustacjami regionalnych przysmaków i zbiórki surowców wtórnych, za które można będzie dostać ekologiczne upominki – zaprasza Monika Wicek, manager Targów Ecofamily.


W niedzielę targom towarzyszył będzei konkurs Ekomoda – otwarty dla wszystkich chętnych.

Będą też dwa konkursy kulinarne organizowane pod hasłem Zielone gotowanie, a przy tym degustacje regionalnych przysmaków


W ub. roku targi Eco odwiedziło kilka tysięcy osób, w tym roku organizatorzy już cieszą się dużym zainteresowaniem. Tematem ekologii interesują się całe rodziny, dla najmłodszych też przygotowano specjalne atrakcje – podkreśla Monika Wicek.


Targi można będzie zwiedzać od piątku do niedzieli. Zaprezentuje się na nich blisko 70 wystawców z Litwy, Austrii, Słowenii i Polski.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 7