Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Korona pomaga Mai

Piłkarze Korony Kielce przyłączyli się do pomocy małej Mai, która od narodzin musi zmagać się z kilkunastoma ciężkimi oznakami m.in. padaczki lekoopornej, oraz encephalopatii , a ich leczenie i rehabilitacja wymagają ogromnych nakładów finansowych i poświęcenia czasu.


Chęć pomocy wyraził Maciej Korzym. Maja pochodzi bowiem z Nowego Sącza i jej historia nie jest obca kieleckiemu piłkarzowi. Rodzina Mai nie ustaje w walce o życie dziecka. Historia dziewczynki wielokrotnie ukazywała się w mediach, Maja wspierana była także przez różne akcje charytatywne. Aktualnie trwa największa z nich – w której udział mogą wziąć sympatycy Korony, a także wszyscy ludzie dobrej woli!
Aby tego dokonać wystarczy przynieść na Arenę Kielc uzbierane wcześniej plastikowe nakrętki po napojach, wodach, sokach, kawach (bez papierowych elementów), ketchupach, mleku, środkach chemicznych czy kosmetykach. Nakrętki zostaną oddane do skupu, a pieniądze z nich uzyskane będą przekazane na zakup wózka rehabilitacyjnego.


Wszyscy, którzy chcą pomóc Mai mogą dostarczać nakrętki do działu marketingu Korony na Arenie Kielc w godzinach 8.30 – 16.00, a po godzinach pracy zostawić je pracownikom ochrony z Grupy GT pracującym na stadionie.


Szczegółowe informacje na temat Mai można znaleźć na stronie www.majakropiwnicka.eu

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 0