Wypożyczalnia samochodów Kielce
1

Błękitny Promyk Nadziei – Jędrzejowska Scena Talentów


Fundacja Miśka Zdziśka “Błękitny Promyk Nadziei” wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Jędrzejowie organizują imprezę kulturalną pn: “Błękitny Promyk Nadziei – Jędrzejowska Scena Talentów”, która powstała z myślą o uzdolnionych muzycznie dzieciach i młodzieży.
Koncert młodych talentów odbędzie się 14 lipca (sobota) o godz. 15.00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie.

Na dwóch scenach jędrzejowska publiczność będzie miała okazję posłuchać młodych jak i znanych artystów. Na scenie głównej w Centrum Kultury w Jędrzejowie wystąpią m.in. młode jędrzejowskie talenty Dominika Jopek, Patrycja Skrzypczak, Paulina Mysiakowska, Martyna Kowal, Magdalena Żołędzka, Iwona Lechowicz, Dagmara Krzepkowska, Maciej Jaworski. Natomiast Gwiazdą wieczoru będzie Anna (ANGIE)Turska (wokalistka zespołu Alchemist Project ) oraz Beatboxer dwukrotny Mistrz Polski w 2005 i 2006 roku Jakub “ZGAS” Żmijowski.
Później na scenie głównej pojawią się młode jędrzejowskie zespoły grające muzykę rockową, Litosfera i Sympossio, które zakończą swoim występem pierwszą część imprezy. Na drugiej scenie, która będzie się znajdowała w amfiteatrze przy Centrum Kultury około godz. 18.00 zagrają znani tutejszej jędrzejowskiej publiczności DJe Bubens i Mike Farynhyde, to oni wprowadzą zgromadzone tam osoby w trans muzyki klubowej.

Nasze imprezy kulturalne w cyklu  ,, Błękitny Promyk Nadziei -Jędrzejowska Scena Talentów ” to doskonała okazja by spotkać się we właściwym miejscu i czasie. Pragniemy stworzyć naszym młodym gwiazdom możliwości występu na profesjonalnej scenie oraz promować ich niezależną kulturę. Jako Fundacja, staramy się również wspierać w drodze do sukcesu młodzież uzdolnioną. Wierzę, że ta impreza kulturalna zorganizowana przez Fundację wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Jędrzejowie przyczyni się do triumfu tych młodych artystów, a przede wszystkim wzmocni w nich wiarę w siebie i stworzy szanse realizacji ich marzeń – powiedział Dariusz Lisowski pełnomocnik Starosty Jędrzejowskiego który pełni również funkcję Prezesa fundacji.
Patronat nad tym wydarzeniem kulturalnym objęli: Poseł na Sejm RP Mirosław Pawlak , Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas oraz Starosta Jędrzejowski Edmund Kaczmarek

Zapraszamy bardzo serdecznie mieszkańców Jędrzejowa i okolic na Koncert młodych talentów !!: “Błękitny Promyk Nadziei – Jędrzejowska Scena Talentów”

Startujemy 14 lipca (sobota) godz. 15.00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie.

Komentarze (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Fajna impreza się zapowiada. Szkoda, że nie autokarowa.

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3