Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Nagrody za legalną kasację

Nowy Seat dla ekologów. W świętokrzyskim rusza niestandardowa loteria ekologiczna z samochodem do wygrania. Właściciele starych, niesprawnych albo powypadkowych samochodów mogą wziąć udział w losowaniu cennej nagrody, jeśli swoje auto oddadzą do legalnej kasacji.


Loteria rusza w poniedziałek 16 lipca w Stacji Demontażu Pojazdów w Piekoszowie (przy ulicy Czarnowskiej 54). Każdy, kto do 8 stycznia zostawi tu swoje zniszczone auto, co miesiąc weźmie udział w losowaniu nagród, w tym radioodbiorników samochodowych, telewizorów, notebooków i w końcu – Seata Ibizy.


Loteria ma promować legalne złomowanie pojazdów i szeroko uświadamiać społeczeństwo w zakresie recyklingu pojazdów. – W Polsce mamy do czynienia z tzw. szarą strefą, co oznacza, że wiele samochodów jest nielegalnie rozbieranych, a nieprzydatne części oraz materiały eksploatacyjne np. oleje, plastiki trafiają do lasów lub są spalane, co powoduje zanieczyszczenie środowiska – uczula Zbigniew Wróblewski, specjalista ze stacji demontażu.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 4