Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Wsparcie dla przedsiębiorczych mam!

Wsparcie dla przedsiębiorczych mam! Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach podpowie, jak wrócić na rynek pracy po urodzeniu i wychowaniu dzieci.
31 lipca zorganizowane zostanie spotkanie informacyjne pod hasłem „Mama może wszystko – możliwości, jakie dają Fundusze Europejskie kobietom powracającym na rynek pracy”. Organizatorzy zapraszają panie razem z dziećmi, dla których na czas trwania seminarium zostanie zapewniona profesjonalna opieka.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, z jakich unijnych projektów mogą korzystać kobiety, a oprócz szkoleń i kursów będzie też szansa na założenie własnej działalności gospodarczej. Organizatorzy będą promować samo zatrudnienie i zapowiadają możliwość indywidualnych konsultacji.


Spotkanie odbędzie się w Kielcach, 31 lipca w sali konferencyjnej w Galerii Korona (poziom +1), w godz. 10.00-15.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest telefoniczne zgłoszenie pod bezpłatnym numerem 800 800 440 do dnia 27 lipca.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 1