Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Effector wkracza do gry!

W najbliższy poniedziałek (1 października) w Hali Legionów przy ulicy Bocznej 15 w Kielcach odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu Effector Kielce. Podczas imprezy kibice siatkówki z województwa świętokrzyskiego zobaczą zawodników oraz sztab szkoleniowy, który będzie reprezentował nasz region w siatkarskiej ekstraklasie podczas sezonu 2012/2013. Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie zostały przygotowane przez klub.


Organizatorzy zaprezentują również oficjalne barwy klubowe oraz stroje zawodników, pierwsze gadżety związane z Effectorem, czy nową oprawę meczową. – Zapraszam serdecznie wszystkich fanów siatkówki i tych, którzy chcą zobaczyć drużynę w akcji, na prezentację. Zaczynamy o godzinie 18 – mówi Jacek Sęk, prezes Effectora Kielce.


Dla spragnionych siatkarskich wrażeń szykuje się duża niespodzianka. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza tego dnia zagrają w meczu towarzyskim z AZS Politechniką Warszawską, która w rozgrywkach PlusLigi będzie jednym z rywali kieleckiego zespołu.


Przedstawiciele klubu są bardzo enigmatyczni i zapowiedzieli, że nie zdradzą szczegółowych informacji dotyczących przebiegu prezentacji. Jednak, jak zapowiadają, kibiców siatkówki czeka wiele atrakcji: szczęśliwcy otrzymają piłki z autografami zawodników, koszulki kibica, szaliki i smycze klubowe. Pozostałych fanów czekają konkursy z nagrodami. Dla najmłodszych przygotowano bawialnię. Wstęp na prezentację jest darmowy!


A już 6 października inauguracja rozgrywek w PlusLidze. Tego dnia Effector na wyjeździe zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 7