Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Nowa jakość od KPT

Najlepsi w Polsce specjaliści w dziedzinie wzornictwa i marketingu pomogą świętokrzyskim przedsiębiorcom. W Kieleckim Parku Technologicznym eksperci poradzą, jak zmienić produkty, by cieszyły się większym zainteresowaniem klientów.


Z bezpłatnych wzorniczych audytów technologicznych mogą skorzystać właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa świętokrzyskiego. Rekrutacja już się zaczęła. Ocenie mogą zostać poddane bardzo różnorodne produkty począwszy od artykułów przemysłowych a na stronach internetowych skończywszy.
- Specjaliści zajmujący się marketingiem i wzornictwem ocenią atrakcyjność konkretnego produktu zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Przygotują też specjalny raport, który pokaże co należy zmienić, żeby podnieść atrakcyjność rynkową danego artykułu lub usługi – mówi dyrektor KPT Szymon Mazurkiewicz.


Wśród ekspertów są m.in. związani z Concordia Design z Poznania.- W województwie świętokrzyskim po raz pierwszy będzie można skorzystać z takiej formy pomocy. Zatrudnieni przez nas specjaliści podpowiedzą także jakie chwyty marketingowe wykorzystać, by wzbudzić zainteresowanie klientów – dodaje dyrektor KPT.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 4