Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KPT dla przedsiębiorczych studentów

Co zrobić z pomysłem na biznes, jak postawić pierwsze kroki na rynku pracy, jak rozwinąć początkującą firmę? Aktywnych studentów zaprasza Kielecki Park Technologiczny. Rozpoczęły się zapisy na Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej, rusza też konkurs na najciekawszy projekt biznesowy.

Ruszył już nabór dla studentów, absolwentów i pracowników naukowych, którzy będą chcieli wziąć udział w wykładach i szkoleniach przygotowywanych przez Kielecki Park Technologiczny – zaprasza Szymon Mazurkiewicz, dyr. Parku.

Organizatorzy Dni spodziewają się nawet trzystu osób, przekonani, że aktywnych studentów przybywa, a z nimi – pomysłów na przedsiębiorczość.


Tegoroczna edycja Dni wpisuje się w pierwsze urodziny Inkubatora Technologicznego, gdzie działa 60 firm założonych przez młodzież. To pokazuje najlepiej, że jest możliwość wejścia na rynek pracy poprzez własną przedsiębiorczość. Ale w Parku można też szukac szansy na zatrudnienie – zachęca dyrektor.


Drugi projekt skierowany do studentów to konkurs biznes-starter. Oceniany będzie pomysł na biznes.
W poprzedniej edycji konkursu było niemal 200 pomysłów, z których najlepsze działają do dziś w Inkubatorze Technologicznym.
Szczegóły na stronach internetowych Parku.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 4