Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki

Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki – akcja pomocy dzieciom chorym i niepełnosprawnym

Trwa akcja pomocy chorym dzieciom i osobom niepełnosprawnym, które niespodziewanie straciły zdrowie i nie maja szans na rehabilitację jak również na zakup specjalistycznego sprzętu niezbędnego do kontynuowania rehabilitacji.

Co trzeba zrobić, aby im pomóc? Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki z butelek, kremów, słoików czy detergentów, a następnie zanieść je do instytucji, które przyłączyły się do akcji ,,Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki”. Akcja potrwa do końca roku i ma na celu pomoc w powrocie do zdrowia kolejnym młodym osobom z województwa świętokrzyskiego.

Akcję z całego serca popiera marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas, wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka Koruba oraz starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek. Aktywnie uczestniczą w niej Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach oraz Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie.

Miśka Zdziśka wspiera już cała Polska! W ciągu dziewięciu miesięcy zebraliśmy 20 ton nakrętek. Nasza pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących dzieci.

Do Jędrzejowa pocztą docierają paczki z nakrętkami z Warszawy, Słupska, Poznania, Katowic, Krakowa, Tarnowa , Gdańska. Na portalu społecznościowym Facebook powstał profil Fundacja Miśka Zdziśka “Błękitny Promyk Nadziei”.

Misiek Zdzisiek chwycił nas wszystkich za serce. Ta akcja pokazuje jak bardzo jesteśmy wrażliwi na ludzką krzywdę i nieszczęście.

Od początku lutego naszą akcję wspiera firma DHL Express z Kielc transportując nakrętki z terenu województwa świętokrzyskiego do Jędrzejowa z punktów gdzie one są gromadzone.

Wszystkim tym, którzy są już “pozytywnie nakręceni” – dziękujemy! A tych, którzy jeszcze się nie “nakręcili”, zachęcamy do zbierania wszelkiego rodzaju plastikowych nakrętek. Pomagajmy, bo to najlepsze co może nas spotkać. To niewiele kosztuje a można zrobić tak wiele.

Przyjmiemy każdą ilość…wiemy, że jak zwykle nie zawiedziecie;-)))
Apelujemy do wszystkich ludzi o wielkich i wrażliwych sercach o wsparcie naszej akcji.

Wszystkich informacji o akcji “Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki” udziela:

Koordynator oraz pomysłodawca akcji

Dariusz Lisowski
tel: 512 924 006
lub 41 386 58 00
e-mail: prezes@blekitnypromyknadziei.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 5