Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

10 tysięcy kielczan bez wody

Prawdopodobnie nawet 10 tysięcy kielczan zostanie dziś wieczorem i w nocy pozbawionych wody. Według szacunków Wodociągów Kieleckich, taką liczbę dotknie modernizacja magistrali przy ulicy Warszawskiej. Wody nie będzie na północy miasta od godz. 21-ej (we wtorek) do 7-ej rano w środę. – Warto wziąć prysznic do 20.30 i zgromadzić zapas wody na jutro, ponieważ Wodociągi nie będą w stanie zapewnić awaryjnego zaopatrzenia w wodę tak dużego obszaru miasta – informuje Ziemowit Nowak, Rzecznik prasowy spółki .


Niedobory lub brak wody obejmą: os. Dąbrowa, os. TBS Sieje i Sieje, Dąbrowa Stara Wieś, ul. Karczunek, os. Związkowiec, os. Uroczysko, os. Szydłówek od północy do ul. Turystycznej, os. Szydłówek Górny, Domaniówka, os. Bocianek oraz budynki Centrum Kongresowego, Astra Parku i Uniwersytetu Jana Kochanowskiego przy ul. Świętokrzyskiej.

Modernizowany odcinek magistrali przy ul. Warszawskiej na wysokości os. Związkowiec należy do jednych z najbardziej awaryjnych. Celem modernizacji jest zapobieżenie kolejnym awariom w tym miejscu – dodaje Nowak.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 2