Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Wyłaczą wodę na północy Kielc

Wodociągi Kieleckie ostrzegają przed planowanym wyłączeniem wody na dużym obszarze Kielc. Nastąpi to w nocy z wtorku na środę i będzie związane z modernizacją sieci wodociągowej na obszarze północnych dzielnic miasta. mieszkańcy powinni już zacząć gromadzić zapasy wody, ponieważ Wodociągi uprzedzają, że nie będą w stanie zapewnić awaryjnego zaopatrzenia w wodę tak dużego obszaru miasta.


Niedobory lub brak wody obejmą: os. Dąbrowa, os. TBS Sieje i Sieje, Dąbrowa Stara Wieś, ul. Karczunek, os. Związkowiec, os. Uroczysko, os. Szydłówek od północy do ul. Turystycznej, os. Szydłówek Górny, Domaniówka, os. Bocianek oraz budynki Centrum Kongresowego, Astra Parku i Uniwersytetu Jana Kochanowskiego przy ul. Świętokrzyskiej.


Odcięcie dopływu wody planowane jest od godziny 21 we wtorek do godziny 7 w środę (27-28 listopada) – informuje Ziemowit Nowak, Rzecznik prasowy spółki .


Modernizowany odcinek magistrali przy ul. Warszawskiej na wysokości os. Związkowiec należy do jednych z najbardziej awaryjnych. Celem modernizacji jest zapobieżenie kolejnym awariom w tym miejscu – dodaje Nowak.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 1